cosmosfera.pl

nowy wymiar piękna...

 

Dlaczego MY? Czyli czym się WYRÓŻNIAMY.

 

1. Holistyczne podejście – harmonia zdrowia, piękna, relaksu.

Gabinet COSMOSFERA.PL to całkiem nowy wymiar piękna. To nowe, wyjątkowe miejsce w samym sercu Starej Pragi, nieopodal Portu Praskiego, tuż obok Ośrodka Sportu i Rekreacji „Prawy Brzeg Wisły”. Wyróżnia nas kameralny klimat¸ przyjazna atmosfera, profesjonalizm pracowników, prozdrowotne podejście do urody i estetyki ciała oraz optymalnie skonfigurowana nowoczesna oferta pielęgnacyjna i upiększająca wraz z ofertą nowoczesnych, innowacyjnych kosmetyków niezbędnych do efektywnych i zdrowych rezultatów codziennego dbania o estetykę ciała, młodość i urodę. Dzięki naszym usługom możecie wyglądać znacznie piękniej i czuć się znacznie lepiej - klasycznie lub z odrobiną szaleństwa (funky&fancy). Dzięki szerokiej ofercie aktywnej profilaktyki kosmetologicznej, oraz innowacyjnym produktom i zabiegom apikosmetycznym (z zastosowaniem bioaktywnych produktów pszczelich) także skutecznie zapobiegać starzeniu się organizmu i… jesiennej depresji.


Idea pielęgnacji holistycznej oznacza dbanie o kondycję i równowagę całego ciała, w tym także umysłu (pielęgnowanie nastroju). Dlatego w naszej ofercie dostępne są nie tylko klasyczne usługi upiększające (zdrowe opalanie, makijaż, wizaż, manicure, pedicure, kosmetyka twarzy, zabiegi relaksacyjne i przeciwstarzeniowe), ale również profesjonalne usługi doradztwa kosmetycznego oraz stylizacji - tzw. Face Design (profesjonalna stylizacja twarzy) i tzw. Cosmolifting (stylizacji totalna).


2. Bezpieczny sprzęt - przyjazna technologia
Nasz Gabinet wyposażony jest w profesjonalny atestowany sprzęt przeznaczony do pielęgnacji urody, o optymalnie dobranych, stale aktualizowanych parametrach technicznych, zgodnych z panującymi obecnie na świecie normami zdrowotnymi i sanitarnymi wyznaczonymi w Polsce przez Główną Inspekcję Sanitarną (GIS) i akceptowanymi przez Urząd Ochrony Konkurencji i Klientów (UOKIK). Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach i certyfikowanych urządzeniach światowych marek : SUNFX, SEAWEEX, SEMILAC, OPI, RODIAL, etc.

 

3. Bezpieczne opalanie – całoroczna alternatywa dla promieniowania UV.

Specjalizujemy się w opalaniu natryskowym. Mamy zdrową, błyskawiczną alternatywę dla szkodliwego opalania solarnego (promieniami UV). Dzięki światowej marce SunFX - niezwykle precyzyjnej profesjonalnej maszynie do ręcznego opalania natryskowego oraz szerokiej gamie naturalnych produktów relaksująco-brązująco-pielęgnacyjnych, gwarantujemy 100% bezpieczeństwo dla każdego rodzaju skóry oraz przepiękną karaibską opaleniznę w wymarzonym kolorze - dosłownie w pięć minut.

 

Opalanie natryskowe SunFX to propozycja dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoją skórę, młodość i urodę - chcą cieszyć się piękną zdrową opalenizną w dowolnej kolorystyce i w każdej porze roku, zachowując jedwabistą gładkość swojego ciała i doskonały nastrój, bez ryzyka przedwczesnego starzenia się, zmarszczek, rozstępów, przebarwień, alergii i nowotworów.

 

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg opalania manualnego z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz innowacyjnych, w 100% naturalnych płynów marki SunFX, gwarantuje najwyższą precyzję oraz jakość usługi i zapewnia bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwych i wymagających, jasnych karnacji, osób z bielactwem, alergików oraz przyszłych mam, a także nastolatek i osób starszych.

 

W czasach kiedy nasza skóra każdego dnia narażana jest na szkodliwe promieniowanie UV, smog, elektrosmog, mnóstwo zanieczyszczeń środowiska oraz silne alergeny pochodzące z żywności, kosmetyków i otaczającego nas środowiska, SunFX postawił na zdrowie i najwyższą czystość technologiczną swoich produktów potwierdzoną międzynarodowym certyfikatem ECOCERT – jeden z głównych światowych znaków jakość kosmetyków i czystości ekologicznej produktów naturalnych.

 

Każda receptura SunFX oparta jest na wyselekcjonowanych naturalnych barwnikach organicznych, z najczystszym DHA. Wszystkie nasze płyny do opalania i bronzery są czyste ekologicznie, nie zawierają alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum ani parabenów, zapewniają dowolnie wybrany, idealnie równy odcień opalenizny oraz gładkość i optymalne zdrowie skóry. Jakość oraz profesjonalizm SunFX potwierdzona została wielokrotnie licznymi międzynarodowymi certyfikatami i nagrodami, a nasi doświadczeni konsultanci zapewniają profesjonalny plan opalania gwarantujący przepiękny efekt w optymalnym dla każdej skóry czasie oraz kameralnych warunkach.


4. Przyjazny, dobrze wyszkolony personel.
Nasz personel jest specjalnie wyszkolony i ściśle nadzorowany w zakresie obsługi urządzeń, jak i doboru kosmetyków oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta w kwestii jakości, czasu i rodzaju oferowanych zabiegów. Stale śledzimy nowe trendy na rynku kosmetologii, nieustannie się uczymy i poszerzamy naszą ofertę o dobre sprawdzone rozwiązania i nowatorskie zabiegi pielęgnacyjne, dostosowując je do potrzeb naszych Klientek i Klientów.